
Imperial Ecosport A/T je ljetna guma ekonomične klase dizajnirana za osobna vozila, SUV-ove i terenska vozila. Nudi savršen balans između cijene i kvalitete, što je čini idealnim izborom za gradske i terenske vozače. Guma ima simetričan uzorak gaznog sloja s visokim blokovima gaznog sloja i širokim povezanim žljebovima, prilagođenim raznim terenima.
Agresivan uzorak gaznog sloja poboljšava dinamičnu vožnju, dok povezani periferni kanali učinkovito upravljaju kontaminacijom raspodjelom blata i vode u žljebove. Ovaj dizajn potiče samočišćenje i sprječava nakupljanje tekućine. Visoki i široko razmaknuti blokovi gaznog sloja apsorbiraju udarce na neravnim cestama, održavajući fleksibilnost i štiteći od oštećenja uzrokovanih preprekama. Guma održava stabilnost na teškim cestama, s širokim bočnim trakama koje čuvaju njezin sportski karakter. Nagnuti profil osigurava optimalno zadržavanje putanje tijekom naglih manevara, a jedinstveni profil, u kombinaciji s mješavinom gume, smanjuje potrošnju goriva čak i u intenzivnim terenskim uvjetima.
Da biste mogli ocijeniti ovaj proizvod, prethodno morate izvršiti narudžbu. Obavještavamo vas da su recenzije ostavljene na stranici predmet postupka kontrole. Recenzije su razvrstane isključivo po kronološkom redoslijedu.
vrlo dobar omjer cijene i kvalitete dobar zahvat na mokroj cesti
Hgfdss
Ispunjavaju očekivanja... Preporučujem ih i ponovno bih ih kupio
Dobra univerzalna guma! Savršena za lagane/srednje terenske vožnje. Tiha na autocestama.
Dobra guma, zadovoljan sam Ali što da radim s starim gumama. ?
ispravna cijena vidjeti za dugovječnost
dobar
Sve je u redu, čovječe
Gume su u redu
Vrlo dobra guma za te novce!